Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Daha iyi bir gelecek için araştırma, tartışma ve tasarım

Ürünler ve Hizmetler

FutureResearch

Aksiyona dönüştürülebilir bilgi üreten araştırma

FutureDebate

Gelecek gündemlerini oluşturmak için araştırma sonuçları üzerinde katılımcı tartışma ve müzakere

FutureDesign

İçgörüye dayalı, özelleştirilmiş ve etkili tasarım

FutureAcademy

Geleceğin yetkinlik ve becerilerini geliştirmek için programlar ve deneyimler

Kolektif Akıl

  • Teorisyen ve uygulayıcıları bir araya getirerek
  • Yeni araştırma yaklaşımları geliştirerek
  • Düşünce ve eylem toplulukları oluşturarak
  • Kolektif ve aksiyona dönüştürülebilir bilgi üreterek

Ekibimiz

Başak Coşkun

Başak Coşkun

Yönetici Ortak

Önde gelen uluslararası ve yerel kurumlarda 20 yıllık finansal danışmanlık, stratejik planlama ve bankacılık deneyimi. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü lisans derecesi. Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce Bölümü yüksek lisans derecesi. Ekonomi politik ve stratejik yönetim alanlarına odaklı Organizasyon-Yönetim doktora çalışmalarına devam ediyor. Neoliberal İktidar ve Özne kitabının yazarı.

Başak Coşkun

Yönetici Ortak
Tutku Coşkun

Tutku Coşkun

Yönetici Ortak

Bankacılık sektöründe inovasyon, müşteri analitiği, pazar araştırması, dijital bankacılık, müşteri ilişkileri yönetimi ve ürün geliştirmede 20 yılı aşkın deneyim. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü lisans derecesi ve Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce Bölümü yüksek lisans derecesi.

Tutku Coşkun

Yönetici Ortak
Şebnem Dönbekci

ŞEBNEM DÖNBEKCİ

Yönetici Ortak

Önde gelen uluslararası ve yerel bankalarda hazine, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri analitiği, ürün geliştirme, pazar araştırmaları, perakende bankacılık ve KOBİ bankacılığı alanlarında 20 yılı aşkın deneyim. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü lisans, Londra City University İşletme ve Finans yüksek lisans derecesi, Koç Üniversitesi Sanat Tarihi yüksek lisans derecesi. Koç Üniversitesi Bizans Sanat Tarihi doktora adayı.

Şebnem Dönbekci

Yönetici Ortak
breitling navitimer 806 pre owned yellow gold patek nautilus swiss replica watches travis scott watch price rolex submariner bracelet replacement swiss replica watches rolex pearlmaster rose gold titan service centre near me replica watches uk tag heuer y-f3 faa032 price in india tag heuer aquaracer calibre 5 automatic review replica watch omega deville tresor review new breitling 2018 replica watches uk